אודותינו

החברה מתמחה ביעוץ מודיעיני אסטרטגי ומספקת פתרונות ייחודיים בעולם האבטחה ושירותי מודיעין המותאמים לגופי ממשל, רשויות וגופים עסקיים הפועלים בארץ ובחו״ל עם התמחות ייחודית למגזר הערבי.

הצוות שלנו מורכב ממומחי מודיעין ואבטחה בעלי ניסיון של עשרות שנים עם התמחות ייחודית לפעילות במגזר הערבי.

אנו מתמחים בהתאמת הפתרונות המתאימים ביותר לבעיות הסבוכות ביותר בתווך המודיעיני העסקי האזרחי.

מה מייחד אותנו

התמחות במגזר הערבי

הצוות שלנו מרמת ניהול החברה ועד רמת אנשי השטח מורכב מיוצאי מערכת הביטחון ששירתו בתפקידים רגישים בתחום המודיעין והמבצעים והינם בעלי יכולת מוכחת של שנים בתחום העיסוק המודיעיניים והחקירתיים במגזר הערבי.

יכולות מחקר אנליטיות

צוות המחקר בחברתנו מורכב מבוגרי יחידות המודיעין והינו בעל כישורי ניתוח והיתוך מידע מהמתקדמים והחדשניים בשוק ובעלי היכרות אינטימית עם טכנולוגיות הסייבר המתקדמות ביותר.

יוזמה ויצירתיות

הניסיון העשיר שלנו בתחום האבטחה והמודיעין הנחיל בנו את הצורך לנקוט בגישות יצירתיות וחדשניות וזאת על מנת לעמוד בהצלחה באתגרים העומדים בפנינו. יוזמה, יצירתיות וחדשנות הינם חלק מרכזי מערכי הליבה שלנו ושזורים בשירות אותו אנו מספקים ללקוחותינו.

חשאיות

אחד מערכי הליבה של חברתנו הינו שמירה על חשאיות ופרופיל נמוך בכל פעולותינו תוך שמירה אדוקה על מידור ובטחון המידע ובטחון לקוחותינו.

הצורך המתמשך בתוצרי מודיעין הינו פקטור משמעותי בעולם העסקים רווי התחרות של העידן הנוכחי.

חברתנו מספקת את כל התשתיות המודיעיניות האפשריות על מנת לאפשר לארגון לעמוד ביעדיו העסקיים, כולל באזורים הסבוכים והמאתגרים ביותר.

בתחום האבטחה היעד המרכזי שלנו הינו בניית סביבות אבטחה מודרניות וטכנולוגיות התומכות בעסק, בצרכים ובתרבויות הייחודיות של לקוחותינו.

תהליך בניית מערכי האבטחה דוגל ביכולת לייצר רציפות תפקודית, הוא יזום ומשולב תוך תכנון ועיצוב מערכות אבטחה פיזיות, טכנולוגיות ונהלים תומכים שממקסמת את האפקטיביות ומשדרגת את הסטנדרטים בארגון.

דילוג לתוכן